güneş enerjisi panelleri fiyatlarıev tipi güneş enerjisi elektrik üretmek

Sergün Güneş Enerji Sistemleri


Sergün güneş enerji sistemleri gelişim süresinde; TUV CERT’ten DİN EN – ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi, TUV Avustria Hellas’tan EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı Yönetim Sistemi belgelerini alan Sergün, CE Belgesini de mevcut sertifikalarına eklemiştir.

Tüv Rheinland’ ın Kölndeki laboratuarlarında yapılan testler sonucu güneş enerji sektöründe kilit marka anlamını taşıyan SOLAR KEYMARK Belgesini de alan Sergün, Amerika ve AB ülkeleri başta olmak üzere dünya ülkelerine ihracat yapar duruma gelmiştir.

Türkiye’de Güneşle Su Isıtma Sistemleri sektöründe, öncü firma haline gelen Sergün; güçlü yapısı ve gelişmiş kapasitesi ile yurt dışına açılarak, katıldığı fuarlarda yoğun ilgi görmüş ve ihracat bağlantıları oluşturmuştur. Bağlantılar sonucunda oluşan talepleri karşılamak için Sergün yönetimi, geçmişte gösterdiği başarılı stratejilere yenilerini ekleyerek Yeşilbayır’da 10.000 m2 lik alana kurulu fabrikasına ek olarak, Antalya Organize Sanayi’nde 16.000 m2 lik en son teknolojiye sahip bir fabrika daha kurarak üretim kapasitesini 3 katına çıkarmıştır.

Ayrıca, 2013 yılında tamamlanması planlanan, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde 26.000 m2 ve Adana’da 15.000 m2 alana sahip fabrikalarını da ekleyerek, toplam üretim alanını 67.000 m2‘ ye ulaştıracaktır. Böylelikle Sergün, Türkiye ve tüm dünya ülkelerine yılda 150.000 adet güneşle su ısıtma sistemleri tedarik edebilecek güce sahip olacaktır.

Sergün Güneş Enerji Sistemleri; doğal enerji kaynağı güneş enerjisi ile sıcak su üretmiş, halkın yaşam kalitesini yükseltmiş, sağladığı istihdamın mutluluğunun yanı sıra oluşturduğu ihracat bağlantıları sayesinde Türkiye’nin gelişimine de katkıda bulunarak hedeflerine maksimum düzeyde ulaşmış ve bugün artık bir dünya markası haline gelmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>