güneş enerjisi panelleri fiyatlarıev tipi güneş enerjisi elektrik üretmek

Sergün Güneş Enerji


güneşle su ısıtma sistemleriSergün Güneş Enerji Sistemleri; doğal enerji kaynaklarından faydalanıp, güneş enerjisi ile sıcak su üretme fikrinden yola çıkarak, halkın yaşam kalitesini yükseltmek ve Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla 1984 yılında Tamer Ugurluer tarafından Adana’da 250 m2 lik atölyede, küçük çaplı bir girişim olarak kurulmuştur.

Güneş enerjisi ile sıcak su, “Güneşle Su Isıtma Sistemleri” üretimine başlayan Sergün; uyguladığı kalite anlayışı, üretimden halka aracısız satış mağazalarıyla halkın sıcak su ihtiyacını ekonomik bir şekilde karşılamış, kalitesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışan ürünleri, satış sonrası servis ve parça garantisi ile kısa sürede halkın gönlünde taht kurmuştur.

Sergün Güneşle Su Isıtma Sistemleri; kullanım özellikleri sayesinde insanların hayatına kolaylık sağlamış ve beraberinde yoğun bir taleple karşılaşarak, üretim kapasitesini genişletmesi gereken bir konuma gelmiştir. Mutlak müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısı ile Sergün yönetimi, oluşan talebi karşılamak için Antalya – Yeşilbayır’da 10.000 m2 lik alanda kurduğu yüksek teknolojili donanıma sahip fabrikası, ülke genelinde oluşturduğu servis, aracısız satış noktaları ve 180 adet araç ile hizmet ağını geliştirmiştir.

Alanlarında uzman mühendisleri ve 500′ün üzerinde çalışanı ile üretim kapasitesi artan Sergün; kalitesini sürekli arttırmak için yaptığı çalışmalar sonucunda 2006 – 2007 – 2008 -2009 – 2010 yıllarında üst üste Güneşle Su Isıtma Sistemleri kategorisinde Türkiye’de kalitesine en çok güvenilen marka olarak; “Tüketici Kalite Ödülü”nü kazanmış, 2009 – 2010 yıllarında da “Avrupa Birliği Kalite Ödülleri”ni de alarak hizmet ve ürün kalitesini tescillemiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>